Praca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdzaj oferty pracy na naszej stronie.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa Infolinii i Biura Obsługi Klienta ogólnopolskiej sieci aptek i drogerii.

Zakres  obowiązków:

  • Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów
  • BOK programu lojalnościowego
  • Kontakty z aptekami, drogeriami i hurtowniami farmaceutycznymi
  • Aktualizacja stron www
  • Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych z klientami
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Asertywność
  • Dobra dykcja, miły głos i swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność poprawnego pisania
  • Dobra organizacja pracy

Kompetencje:

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i w branży farmaceutycznej
  • Bardzo dobra znajomość komputera i MS Office
  • Wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV, list motywacyjny oraz informację o aspiracjach finansowych proszę przesyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl wpisując w temacie maila tytuł ‘Konsultant infolinii’. Kandydatury nie zawierające wszystkich wymaganych elementów nie będą brane pod uwagę.

Technik farmacji - Otwock

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując:  TECHNIK FARMACJI OTWOCK

Kierownik apteki - Mińsk Mazowiecki

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując: KIEROWNIK APTEKI MIŃSK MAZOWIECKI

Magister farmacji - Grójec

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując: MAGISTER FARMACJI GRÓJEC

Technik farmacji - Grójec

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując:  TECHNIK FARMACJI GRÓJEC

Pomoc apteczna – Grójec

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując:  POMOC APTECZNA GRÓJEC

Magister farmacji - Warszawa MOKOTÓW i URSYNÓW

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując: MAGISTER FARMACJI WARSZAWA

Technik farmacji - Warszawa URSYNÓW

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując:  TECHNIK FARMACJI WARSZAWA

Dermokonsultantka - drogeria Kraków.

Wymagana podstawowa znajomość dermokosmetyków aptecznych. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując: DERMOKONSULTANTKA KRAKÓW

Technik farmacji stażysta apteka Kraków

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ziko.pl w temacie wpisując: STAŻYSTA KRAKÓW